Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@ug.istebna.pl

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
30.05
2017

Dotacje na modernizację kotła - wyniki naboru.

W załącznikach udostępniamy listę osób po pozytywnej weryfikacji, zakwalifikowanych do otrzymania dotacji na modernizację źródła ciepła na 2017 rok, oraz listę rezerwową.  Zgodnie z „Regulaminem udzielania dotacji na modernizację źródła ciepła  w budownictwie indywidualnym  w ramach Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Istebna na lata 2017 – 2022”, miejsce na liście wynika z kolejności składania wniosków. Wszystkie osoby znajdujące się na głównej liście zostaną poinformowane o terminie oraz dokumentach wymaganych do podpisania umowy z Gminą Istebna, określającej warunki udzielenia dotacji.

UWAGA! Nie należy wymieniać kotła przed podpisaniem umowy o dotację! Gmina może udzielić dofinansowania tylko do kosztów poniesionych po podpisaniu umowy z każdym z Inwestorów.

Warunkiem zawarcia umów z mieszkańcami jest otrzymanie środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Wniosek złożony przez Gminę Istebna o udzielenie pożyczki z WFOŚiGW przeszedł pozytywnie ocenę formalną i zostanie poddany ocenie merytorycznej, a następnie przedłożony do decyzji organów Funduszu celem udzielenia dofinansowania.

W przypadku rezygnacji Inwestora z listy głównej lub niespełnienia warunków określonych w Regulaminie, do podpisania umowy zostaną zaproszone osoby znajdujące się na liście rezerwowej.Dodał: MW (5433)