Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
10.04
2019

Spotkanie z Mają Dębowską - Gościem do Kwadratu

Gorąco zapraszamy na kolejne spotkanie z Gościem do Kwadratu, w ramach projektu Kwadrat Beskidzki. Każdego miesiąca chcemy zapraszać ciekawych, inspirujących i fajnych ludzi, którzy podzielą się z nami swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem :)

Naszym kolejnym gościem będzie Maja Dębowska -  inicjatorka projektów dla młodzieży: redakcjaBB, przed|PRACA i Kto To Wie w Bielsku-Białej. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Zmiany Społeczne na City University w Londynie. Wychowanka Livity. Założycielka fundacji Zróbmy.To. Więcej na redakcjaBB.pl i zrobmyto.pl

Maja:
Ja? Mam ponad 300 dzieci. I choć żadne nie jest moje, razem z nimi przeżywam każdą maturę, każdy egzamin, sukcesy i wyzwania. Wspólnie z moim zespołem, wspieramy młodych ludzi w odnalezieniu się w niełatwym czasie dojrzewania, stawianiu pierwszych kroków w dorosłości i na ścieżce zawodowej. Dużo rozmawiamy, tworzymy, uczymy się od siebie nawzajem.

Oprócz tego, często staję na głowie, swojego psa znalazłam na bagnach, a bakcyla na przedsiębiorczość społeczną złapałam w Londynie. To, czego nauczyłam się tam, przywiozłam tu. I od 2014 roku drążę temat. Dokładam wszelkich starań, by moje miasto, Bielsko-Biała, zauważyło, usłyszało i doceniło młodych ludzi. Bo są. I są wielką siłą.

Słowa, których nadużywam? Zróbmy.To!

Specjalne podziękowania dla Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej.
Wszystkie spotkania w ramach projektu są bezpłatne i dostępne dla wszystkich!Dodał: (6613)