Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
Wybory 2020
31.03.2020

Informacja dotycząca przyjmowania zgłoszeń kandydatów do Obwodowych Komisji Wyborczych w Istebnej

W związku ze stanem epidemii Urząd Gminy w Istebnej informuje, że zgłoszenia kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych w Istebnej będą przyjmowane tylko w formie ektronicznej.

grafika
9.04
2020

Triduum Paschalne w naszych parafiach

Do Wielkanocy 2020 Biskup Roman Pindel udzielił dyspensy wszystkim Wiernym na terenie Diecezji Bielsko-Żywieckiej od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej i wzywa do pozostania w domach.
Od środy 25 marca do soboty 11 kwietnia br. we Mszy mogą uczestniczyć zamawiający Mszę w liczbie do 5 osób! Nasze lokalne parafie wyszły naprzeciw oczekiwaniom i przeniosły się na przekaz online. Podajemy godziny nabożeństw i linki do kanałów Youtube.

 

baner
9.04
2020

NIE wypalaj traw!

W obecnej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy się wszyscy, jest to szczególnie bezmyślne działanie i naraża każdego z nas na dodatkowe niebezpieczeństwo. Apel kierujemy do tych, którzy podpalając świadomie trawy narażają nie tylko siebie i mieszkańców, ale również strażaków, których pomoc jest nieoceniona w tej trudnej sytuacji.

wasser
9.04
2020

Odczyty wody i ścieków w Gminie Istebna

Szanowni mieszkańcy!

W związku z epidemią wirusa COVID-19, pragniemy przypomnieć, iż odczyty liczników wody i ścieków można podawać poprzez kontakt z Urzędem Gminy Istebna lub kontakt z inkasentami, którzy odczytują w waszym rejonie wodomierze.

baner
8.04
2020

Konkurs na Baranka Wielkanocnego

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wielkanocnym.

Więcej aktualności