Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
Informacja GIS
26.02.2020

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla osób powracających z Północnych Włoch

W ostatnich kilku dniach na obszarze Północnych Włoch (regiony Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum) obserwuje się rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Arkadiusz i Szymon Jojko (foto: Archiwum/Anna Karczewska/PZN)
26.02
2020

Olimpijskie medale młodych skoczków!

Pięć medali wywalczyli nasi skoczkowie bracia Szymon i Arkadiusz Jojko z Istebnej podczas rozegranych w Szczyrku Skalitem trzech konkurencji XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach zimowych "Śląskie 2020".

logo ODR
25.02
2020

Zaproszenie na szkolenie dotyczące zmian w dopłatach bezpośrednich do zwierząt

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Cieszynie zaprasza wszystkich zainteresowanych dopłatami bezpośrednimi do rolnictwa do wzięcia udziału w szkoleniu, które odbędzie się w dniu 13.03.2020 o godz. 10.00 w Sali sesyjnej Urzędu Gminy. Temat szkolenia będzie obejmował możliwości uzyskania dodatkowych dopłat związanych z poprawą dobrostanu zwierząt, jak również możliwość złożenia oświadczenia o braku zmian we wniosku o dopłaty bezpośrednie. Szczegóły szkolenia zawarte zostały w załączonym ogłoszeniu sporządzonym przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Baner
25.02
2020

Świetny start biegaczy w Lidze Regionalnej!

Prawdziwy worek medali wywalczyli nasi młodzi biegacze na rozegranych na trasach biegowych PZN Kubalonka czwartych w tym sezonie zawodach Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej w biegach narciarskich.

Urząd Gminy
24.02
2020

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze

Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Istebnej ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Główny Księgowy Centrum Usług Wspólnych (były Gminny Zespół ds. Oświaty) w Istebnej

Więcej aktualności