Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
26.10
2016

Bezpłatne Kursy Zawodowe Dla Młodzieży

Młodzież zainteresowaną zmianą lub podwyższeniem posiadanych kwalifikacji zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej oferty kursów/szkoleń zawodowych orgaznizowanych przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Cieszynie!!!

 

W drugiej połowie listopada 2016r. w powiecie cieszyńskim zorganizowane zostaną przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Cieszynie bezpłatne kursy zawodowe. Kursy organizowane będą w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”. Kursy odbędą się w czterech blokach tematycznych:

 

1.      Elektryk z uprawnieniami SEP do 1kv

Celem kursu jest zdobycie przez słuchaczy teoretycznej wiedzy i praktycznych umiejętności wymaganych w pracy na stanowisku elektryka oraz przygotowanie do egzaminu zewnętrznego. Każdy uczestnik po pozytywnym zaliczeniu egzaminu uzyska uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji „E” urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu znamionowym nie wyższym niż 1 kv.

 

2.      Sprzedawca-magazynier z obsługą wózka widłowego i wymianą butli LPG

W ramach kursu uczestnicy teoretyczne i praktyczne przygotują się do pracy w magazynie oraz zdobędą kwalifikacje niezbędne do obsługi wózka widłowego i wymiany butli LPG.

 

3.      Pracownik biurowy z obsługą programu kadrowo-płacowego

Osoby uczęszczające na kurs zdobędą wiedzę m.in. dotyczące organizacji pracy biurowej np. jak powinien prawidłowo przebiegać obieg dokumentów, czy też jak archiwizować dokumenty. Na kursie zostaną omówione systemy przechowywania akt, podstawowe zasady prawa pracy i inne zagadnienia prawne. Dodatkowo uczestnicy nauczą się obsługiwać program kadrowo-płacowy.

 

4.      Kelner-barman

Kurs przygotowuje słuchaczy do profesjonalnej obsługi klientów w zawodzie barman - kelner oraz zapoznanie się z organizacją usług gastronomicznych. Podczas kursu odbędą się praktyczne zajęcia związane z: obsługą urządzeń i sprzętu barowego, sposobem przyrządzania i podawania potraw i napojów, technikami serwowania napojów.

 

Uczestnikami kursów mogą zostać osoby w wieku 18 - 24 lata.

 

W ramach szkolenia zapewniamy naszym uczestnikom: nabycie nowych kwalifikacji, profesjonalną kadrę szkoleniową, materiały dydaktyczne, częściowe dofinansowanie do dojazdów na zajęcia, wyżywienie, badania lekarskie.

 

Warto zaznaczyć, że kursy są bezpłatne i z pewnością zwiększają szansę znalezienia dobrej pracy.

 

Zapisać się na kursy można poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej. Kartę można otrzymać w siedzibie Ośrodka (ul. Górny Rynek 1, Cieszyn – wejście od ul. Szerokiej) lub poprzez e-mail: osz.cieszyn@ohp.pl Więcej informacji pod numerem telefonu 502 031 659 lub na facebooku: OSZ OHP Cieszyn.Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Cieszynie
ul. Górny Rynek 1 (wejście od ul. Szerokiej)
43-400 Cieszyn
tel. 502-031-659
e-mail: osz.cieszyn@ohp.pl; osz.ohp.cieszyn@gmail.comDodał: Oliwia Szotkowska (5065)
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
lipiec 2020
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: lipiec

galeria zdjęć
Biuletyn informacji publicznej - strona zostanie otwarta na nowej karcieBiuletyn informacji publicznej