Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
Baner
24.05.2024

Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Istebna

Zapraszamy na pierwszy w naszej gminie Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Istebna w wersji nocnej.

logo
23.05
2024

Nagroda Wójta Gminy Istebna za osiągnięcia sportowe

Wójt Gminy Istebna serdecznie zachęca do składania wniosków o przyznanie Nagrody Wójta za osiągnięte wyniki sportowe.

wiosna
22.05
2024

VII edycja konkursu Śląskie Lokalnie

Informujemy o starcie kolejnej edycji konkursu Śląskie Lokalnie. Jest to inicjatywa skierowana do organizacji pozarządowychz województwa śląskiego oraz lokalnych działaczy, aktywistówspołeczników, którzy nie sa zrzeszeni w żadnej sformalizowanej organizacji. W tym roku można otrzymać do 7 500,00 złbezzwrotnej dotacjina realizacje działań dla społeczności lokalnej. Nabór trwa od 6 maja 2024 r. do 4 czerwca 2024 r. Szczegóły na www.fioslaskie.com.

Urząd Gminy Istebna
21.05
2024

UPROSZCZONA OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO pn. "Łączymy Pokolenia"

Stowarzyszenie OSP Koniaków Kosarzyska w dniu 17.05.2024 r. złożyło Uproszczoną Ofertę Realizacji Zadania Publicznego pn: " Łączymy pokolenia" Oferta realizowana przy współpracy strażaków z mieszkańcami ma na celu integrację międzypokoleniową poprzez sport, kulturę i zabawę. Rajd Rupienka organizowany w ramach zadania odbędzie się 22 czerwca 2024 r na Górę Kikulę . Tematyka tegorocznego rajdu związana będzie rzeźbą ludową. Gościem specjalnym będzie Zbigniew Krężelok z Koniakowa prowadzący kółko rzeźbiarskie. Wydarzenie skierowane jest dla mieszkańców, turystów a w szczególności dla dzieci i młodzieży. Na końcu trasy rajdu zostanie zorganizowany konkurs wiedzy z zakresu instrumentów pasterskich. Dla wszystkich uczestników rajdu zostaną przygotowane ciepłe posiłki oraz nagrody dla uczestników konkursu. W związku z taką impreza pojawiła się potrzeba zakupu stolików i ławek biesiadnych. Ofertę realizacji zadania publicznego złożono w trybie tzw: „Małego Grantu”.

Baner
21.05
2024

Zmiana terminu 49 Biegu o Bruclik

Uwaga! Z przyczyn niezależnych od organizatora nastąpiła zmiana terminu 49 Międzynarodowego Biegu o Istebniański Bruclik, który w formie biegu przełajowego odbędzie się w sobotę 6 lipca.

Więcej aktualności