2026
Bezpłatne szkolenia z zakresu Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF)
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Cieszynie zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych szkoleniach dotyczących korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) pn. „Środy z KSeF”.
Szkolenia odbędą się w siedzibie Urząd Skarbowy w Cieszynie w następujących terminach:
- 13 maja 2026 r. – godz. 10:00
- 20 maja 2026 r. – godz. 10:00
- 27 maja 2026 r. – godz. 10:00
Podczas spotkań eksperci przekażą najważniejsze i praktyczne informacje dotyczące korzystania z KSeF. Szkolenia obejmą m.in.:
- sposób logowania do systemu,
- wystawianie faktur,
- przeglądanie faktur,
- nadawanie uprawnień użytkownikom.
Zachęcamy przedsiębiorców do udziału w szkoleniach i poszerzenia wiedzy na temat funkcjonowania Krajowego Systemu e-Faktur.





































