Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
30.05
2016

Dziewczyny mistrzyniami, juniorzy liderem!

Piłkarki UKS Gimnazjum Istebna zostały mistrzyniami III Ligi Kobiet Śląsk i o awans do II Ligi powalczą w barażach, zaś świetną passę kontynuują juniorzy KP Trójwieś, którzy umocnili się na czele tabeli III Ligi Wojewódzkiej Skoczów.

Nasze piłkarki w rozegranej w miniony weekend ostatniej kolejce sezonu zdobyły punkty walkowerem, gdyż rywal czyli drużyna Gamowa nie stawił się na mecz, który rozegrany miał być na Zaolziu. Dzięki temu nasz zespół w końcowej tabeli sezonu zgromadził 47 punktów i o jeden wyprzedził Polonię Tychy.
Teraz podopieczne Marcina Pudalika czeka pierwsza runda baraży, w której ich rywalkami będą ... Jaskółki Chorzów.
Pierwszy mecz w Chorzowie w niedzielę 5 czerwca o godz. 17:00 zaś rewanż na boisku na Zaolziu w środę 8 czerwca o godz. 18:00.
Drużyna lepsza w tym dwumeczu zagra w finale o awans do II Ligi ze zwycięzcą drugiego półfinału, w którym spotkają się GKS Katowice i Polonia Tychy.

Świetną serię kontynuują na wiosnę juniorzy KP Trójwieś, którzy wygrali siódmy kolejny mecz w rundzie wiosennej pokonując na wyjeździe Kończyce Małe 5:0! W tabeli ligowej nasi młodzi piłkarze wyprzedzają o cztery punkty Wisłę, która ma do rozegrania jeden mecz zaległy. Do zakończenia rundy pozostały jeszcze trzy kolejki a najbliższa już w niedzielę 5 czerwca kiedy to nasi juniorzy zagrają - tym razem uwaga! na boisku na Zaolziu - z Chybiem. Początek meczu o 16:00.

Wcześniej, bo już o 14:30 swój mecz z liderem z Chybia rozpoczną nasi trampkarze, którzy w miniony weekend urządzili sobie prawdziwą kanonadę pokonując Kończyce Małe aż 8:0! To rekordowe zwycięstwo trampkarzy w całym sezonie.Dodał: (4817)