Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
17.01
2022

Informacja w sprawie nowej strony internetowej: www.trojstyk.pl w ramach projektu transgranicznego pn. "Konie w Beskidach/Koně v Beskydech"

            W ramach projektu pn. "Konie w Beskidach/Koně v Beskydech" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko i budżetu państwa powstała nowa strona internetowa www.trojstyk.pl.

            Celem projektu jest zwiększenie potencjału turystycznego, większa promocja atrakcji turystycznych, zachowanie i rozwój dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego Dolnej Łomnej i Istebnej, co doprowadzi do wsparcia większej liczby odwiedzających nie tylko w obu gminach pogranicza, ale także w innych miejscach. Jednym z zadań w osiągnięciu założonego w projekcie celu było utworzenie narzędzia promocji turystyki jakim jest wspólna strona internetowa przedstawiająca atrakcje turystyczne, ciekawe miejsca przyrodnicze i kulturowe Dolnej Łomnej i Istebnej z zapisami GPS, kodami QR.Dodał: Łucja Jałowiczor (8331)