Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
1.03
2016

Joanna Czepczor w kadrze Polski U-19!

Pierwsze, historyczne powołanie do reprezentacji Polski Kobiet do lat 19 zawodniczki naszego klubu UKS Gimnazjum Istebna stało się udziałem Joanny Czepczor, która weźmie udział w rozgrywanym w dniach 2-7 marca w Chorwacji turnieju Istria Cup.

Na ten turniej trener Marcin Kasprowicz powołał 20 zawodniczek z całej Polski.

Reprezentacja Polski U19 już w najbliższą środę rozpocznie swój udział w  towarzyskim turniej Istria Cup 2016. Polki zagrają kolejno z Francją B, młodzieżową reprezentacją USA oraz seniorską reprezentacją Słowenii. 

Grając na Istria Cup nasza reprezentacja w ten sposób przygotowuje się do II rundy eliminacji mistrzostw Europy. W kwietniu reprezentacja U19 trenera Marcina Kasprowicza w Irlandii zagra z gospodyniami oraz z Niemcami i Azerbejdżanem. Awans do turnieju finałowego, który odbędzie się na Słowacji uzyska zwycięzca grupy oraz najlepszy zespół z drugiego miejsca spośród wszystkich wicemistrzów 6 grup eliminacyjnych.
 

„Jest to dla klubu, trenera i samej zawodniczki ogromne wyróżnienie. Powołanie Joanny cieszy niesamowicie tym bardziej, że jest jedyną powołaną zawodniczką grającą w III lidze, gdzie nigdy wcześniej jak sam selekcjoner mi mówił nie powołał piłkarki grającej poniżej I ligi.” - mówi trener Marcin Pudalik.
 

Gratulujemy!Dodał: (4650)