Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
5.02
2019

Kolejne cenne zdobycze naszych biegaczy!

Kolejny udany start mają za sobą nasi biegacze, którzy uczestniczyli w Zakopanem w zawodach z cyklu FIS "Slavic Cup" oraz Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich "Puchar Grupy Azoty 2019".

Pierwszego dnia zawodów rywalizowano w biegach techniką klasyczną zaś w drugim rozegrano biegi stylem dowolnym.

Dwa złote medale wywalczył nie mający konkurencji w swojej kategorii wiekowej Łukasz Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka).
Na najwyższym stopniu podium stanęła również biegaczka MKS Istebna Martyna Michałek.
Dwa srebrne medale zawodów zdobyli klubowa koleżanka Martyny Karolina Kukuczka oraz reprezentujący NKS Trójwieś Beskidzka Wiktor Wojtas.
Szósty nasz medal imprezy wywalczył biegacz MKS Istebna Kamil Kajzar.

Kilku naszych zawodników znalazło się tuż za podium zawodów: Karolina Kukuczka i Eliza Rucka (obie MKS Istebna), Agata Warło (NKS Trójwieś Beskidzka), Grzegorz Zawada i Kamil Kajzar (obaj MKS Istebna).

Start w Zakopanem to kolejne zawody potwierdzające, że jak co roku nasi młodzi biegacze są znakomicie przygotowani do sezonu. W okresie przygotowawczym a także zimą w przerwach między kolejnymi imprezemi, ciężką pracę wykonują zarówno zawodnicy jak i sztaby szkoleniowe naszych klubów narciarskich w osobach Jarosława Hulawego i Mirosława Kapasia (obaj MKS Istebna) oraz Tomasz Sikory, Mariusza Zowady i Justyny Ligockiej (wszyscy NKS Trójwieś Beskidzka).

Jednym słowem bez pracy nie ma kołaczy!

Finansowanie pobytu zawodników MKS Istebna zostało zrealizowane z zadania z zakresu: Rozwój sportu na terenie Gminy Istebna pod nazwą "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży. Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu". Dotacja Urzędu Gminy 24.000,- zł. Nr Umowy SA.1.JK.2019.Dodał: Jacek Kohut (6487)
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
kwiecień 2024
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: kwiecień

2024/04/2 2024/04/5
galeria zdjęć
Biuletyn informacji publicznej - strona zostanie otwarta na nowej karcieBiuletyn informacji publicznej