Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
13.04
2018

Lista osób po pozytywnej weryfikacji, zakwalifikowanych do otrzymania dotacji na modernizację źródła ciepła na 2018 rok oraz lista rezerwowa.

W załącznikach udostępniamy listę osób po pozytywnej weryfikacji, zakwalifikowanych do otrzymania dotacji na modernizację źródła ciepła na 2018 rok, oraz listę rezerwową.  Zgodnie z „Regulaminem udzielania dotacji na modernizację źródła ciepła  w budownictwie indywidualnym  w ramach Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Istebna na lata 2017 – 2022”, miejsce na liście wynika z kolejności składania wniosków. Wszystkie osoby znajdujące się na głównej liście zostaną poinformowane o terminie oraz dokumentach wymaganych do podpisania umowy z Gminą Istebna, określającej warunki udzielenia dotacji.

UWAGA! Nie należy wymieniać kotła przed podpisaniem umowy o dotację! Gmina może udzielić dofinansowania tylko do kosztów poniesionych po podpisaniu umowy z każdym z Inwestorów.

Warunkiem zawarcia umów z mieszkańcami jest otrzymanie środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

W przypadku rezygnacji Inwestora z listy głównej lub niespełnienia warunków określonych w Regulaminie, do podpisania umowy zostaną zaproszone osoby znajdujące się na liście rezerwowej.

Równocześnie informujemy, że w przypadku nie zakwalifikowania się do otrzymania dotacji z Urzędu Gminy istnieje możliwość ubiegania się o dotację na wymianę kotła bezpośrednio w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w ramach programu SMOG STOP. Informacje o programie SMOG STOP można uzyskać pod adresem https://www.wfosigw.katowice.pl/ oraz w Urzędzie Gminy w pok. 203.Dodał: Piotr Gazurek (5940)