Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
12.06
2016

Lys Fusion z Pucharem Wójta Gminy Istebna

Kolejny raz na istebniańskim Orliku odbył się turniej „O Puchar Wójta Gminy Istebna”. W piłkarskim zmaganiach wzięły udział cztery drużyny, które o miejsca na podium walczyły w dwóch rundach.

Poziom gry był bardzo wyrównany, a wyniki poszczególnych spotkań nigdy nie były do przewidzenia.  W końcowej klasyfikacji najlepszą okazała się być drużyna Lys Fusion, która odnotowała pięć zwycięstw i jeden remis. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Prosto z kościoła, a zaraz za nimi uplasowała się drużyna Podmuch Palestyna. Miejsce czwarte w Turnieju zajęła drużyna Pompa Team, która w swoim składzie miała Dawida Sikorę , wybranego Najlepszym Zawodnikiem Turnieju. Tytuł Najlepszego Bramkarza otrzymał Franciszek Bujok z Lys Fusion.

Ceremonii dekoracji dokonał Wójt Gminy, pan Henryk Gazurek, który wraz z małżonką bacznie obserwował poczynania drużyn na boisku. Każda drużyna otrzymała szklany puchar, dyplom oraz nagrody. Dla trzech pierwszych były to zaproszenia do pizzerii Werona w Istebnej, natomiast zawodnicy z Pompa team otrzymali bony na darmowe strzyżenie w Studio Fryzjerskim Iwony Kohut.

Sponsorom nagród serdecznie dziękujemy.

Wszystkim piłkarzom gratulujemy udziału w Turnieju, sportowej postawy, rywalizacji w duchu fair play oraz zapraszamy do udziału w kolejnych Turniejach- we wrześniu na boisku trawiastym odbędzie się Turniej mini Piłki Nożnej drużyn pięcioosobowych.

Karina Czyż

Galeria zdjęć

WYNIKI:

 

Runda I

Runda II

 

Lys Fusion

1:0

2:0

Podmuch Palestyna

Prosto z kościoła

1:0

2:0

Pompa Team

Lys Fusion

2:1

1:1

Prosto z kościoła

Podmuch Palestyna

0:3

4:0

Pompa Team

Pompa Team

0:1

0:2

Lys Fusion

Podmuch

1:0

0:2

Prosto z kościoła

Tabela końcowa:

  1. Lys Fusion – 16 pkt.
  2. Prosto z kościoła – 10 pkt.
  3. Podmuch Palestyna – 6 pkt.
  4. Pompa Team – 3 pkt.


Dodał: (4848)