Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
30.04
2020

#MajówkawKoronie

#MajówkawKoronie


Nieco inna będzie w tym roku... bez owieczek, stawiania 'moja' i dużych spotkań w gronie znajomych, ale za to w zdrowiu, a to najważniejsze!

Zerknijcie gdzie zamówić dania na wynos, gdzie pospacerować i gdzie można wstąpić podczas majówki w gminie Istebna?

Możecie jednak z najbliższymi wyjść na szlaki - jakie?  Tutaj szlaki turystyczne na naszym terenie: szlaki turystyczne

Przypominamy także, że dla gości indywidualnych czynne jest Centrum Pasterskie w Koniakowie gdzie kupicie świeże owcze serki!

 

Na bieżąco informujemy też o nowościach i atrakcjach na platformie facebook >>>>>>.

 

Dla tych zaś, którzy zostaną w domach z rodziną mamy przygotowane kilka mini konkursów. Zerknijcie na ten moment na ogólny plakat, a szczegóły poszczególnych konkursów zamieścimy tutaj i na facebook`u już niebawem.

Świętujemy! 

1 MAJA – ŚWIĘTO PRACY

„Przekuwam wirusa na plusa”

Pochwal się swoimi osiągnięciami, pracami lub rozwojem osobistym, na które wcześniej nie miałeś czasu. Może pierwszy raz od kilku lat posadziłeś grządki, wróciłeś do robótek ręcznych, pomalowałeś dom, wróciłeś do formy fizycznej? Pod postem dedykowanym na FB wrzuć to, z czego jesteś dumny "dzięki" koronawirusowi, a my nagrodzimy 3 najlepsze "dzieła". Czekamy do 5 maja!

 

2 MAJA – ŚWIĘTO FLAGI

UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wywieszenia flagi narodowej!

Warto też wspólnie z najmłodszymi przygotować flagę by wszczepiać w nich lokalny i narodowy patriotyzm. Pod postem dedykowanym wrzućcie wasze tegoroczne zdjęcia lub filmiki z flagami przy domu. Trzy najciekawsze nagrodzimy publikacjami książkowymi. Czekamy do 5 maja!

 

3 MAJA – ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Prześlij zdjęcia z tegorocznej majówki ( jak ją spędzasz) na profil FB lub pocztą elektroniczną na adres promocja@istebna.eu, a my stworzymy wirtualną galerię. Czekamy do 5 maja!

 

Pamiętajcie, że podczas wędrówek w górach możecie także zamówić dania na wynos #IstebnaNaWynos u naszych gestorów. Lista miejsc z pysznymi daniami tutaj >>>>>>

Pięknej Majówki!

 

WYNIKI KONKURSÓW:

Kochani, bardzo nas cieszy Wasza frekwencja w konkursach majówkowych i czas, który tak owocnie i rodzinnie mimo wszystko spędzacie! Gratulujemy Wam waszych osiągnięć podczas "koronawirusa", którego przekuwacie w plusa, majówkowej postawy patriotycznej z flagami i wspólnych wycieczek. #majówka2020


Dodał: (7294)