Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
9.06
2016

Nasze kluby wysoko w Rankingu PZN!

W opublikowanym przez PZN Rankingu klubów za sezon 2015-2016 bardzo dobre miejsca zajęły nasze kluby narciarskie.

Prowadzony przez prezesa i trenera zarazem Jarosława Hulawego MKS Istebna uplasował się na dziesiątej pozycji zaś kierowany przez prezesa Kazimierza Kiliana NKS Trójwieś Beskidzka zajął jedenaste miejsce.

O randze sukcesu świadczy fakt, że w Rankingu sklasyfikowano aż 91 klubów zaś większość klubów z pierwszej dziesiątki to kluby startujące w kilku konkurencjach podczas gdy nasze kluby to - jak wiadomo - kluby jednej konkurencji - biegów.

W tej kategorii nasze kluby zajęły miejsce drugie (MKS Istebna) i trzecie (NKS Trójwieś Beskidzka) tuż za Rawą Siedlce.Dodał: Jacek Kohut (4845)