Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
10.08
2017

Oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu
Wydział Nauk Społecznych w Skoczowie
ogłasza nabór kandydatów na studia I stopnia,
oraz studia podyplomowe.
Godziny i miejsce składania dokumentów
http://www.wsb.net.pl/kandydat/rekrutacja-miejsce-skladania-dokumentow

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa to Uczelnia specjalistyczna, posiada wyraźnie określony profil kształcenia, zapisany wprost w nazwie, związany z pojęciem szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Istota tego słowa funkcjonuje m.in. pod nazwą wiodącego kierunku i powiązanych z nim specjalności.

Bezpieczna przyszłość, chociażby na rynku pracy, to jeden z atutów, którym Uczelnia przyciąga kandydatów. Fenomen tego sukcesu leży w prężnych działaniach zespołu „mnożącego” kontakty z Partnerami, którzy to otwierają drzwi do kariery jeszcze na etapie statusu studenta.

Na uwagę zasługuje czynnik ekonomiczny, niezwykle ważny w momencie podejmowania decyzji wiążącej przyszłość abiturienta z Uczelnią. U nas czesne jest stałe, niezmienne przez cały okres studiów! Płacisz w dogodnych dla siebie ratach – nawet 12 – tu. Jednocześnie możesz skorzystać z bonifikat w opłatach za studia – obniżając miesięczne czesne nawet o 50%!
Uczelnia może się pochwalić bardzo korzystną taryfą stypendialną”

Uczelnia wciąż się rozwija otwierając nowe kierunki studiów. Bezpieczeństwo zdrowotne to absolutna nowość, którą Uczelnia uruchomiła jako pierwsza w Polsce, odnotowując żywe zainteresowanie kierunkiem. Psychologia funkcjonuje już pod szyldem trzech naszych Wydziałów - w Poznaniu, Gdańsku oraz Gliwicach. W obrębie istniejących już kierunków powstają nowe specjalności, projektowane pod kątem sugestii samych studentów i badań potrzeb rynku pracy. Dynamika takich działań dowodzi, że Uczelnia czuwa nad jakością kształcenia i z pomocą specjalistów wpasowuje się w oczekiwania potencjalnych pracodawców.

Szczególowe informacje o kierunkach i planach studiów
http://www.wsb.net.pl/student/plany-studiow-poznan-gdansk-gliwice-bartoszyce-gizycko-jaworzno-skoczow

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage https://www.facebook.com/skoczowwsb/

Zapraszamy na stronę www.wsb.net.plDodał: Piotr Gazurek (5541)