Przejdź do strefy turysty
16.06
2022

Okręgówka jest nasza!

Takim okrzykiem powitali piłkarze APN Góral Istebna ostatni gwizdek sędziego w efektownie wygranym 6:1 meczu z Pogwizdowem, który zapewnił naszym piłkarzom mistrzostwo Klasy A i drugi w historii klubu awans do Ligi Okręgowej!

Tym razem nasi piłkarze nie pozostawili niczego przypadkowi. Od pierwszego gwizdka sędziego wzięli się ostro do roboty i już do przerwy zaaplikowali rywalom cztery bramki, z których ta czwarta była golem nr 100 w sezonie! Wprawdzie goście także odgryźli się jednym golem, ale była to w zasadzie jedyna wykreowana przez nich akcja w meczu.
Druga połowa to już całkowita kontrola wydarzeń na boisku, mądra, rozsądna gra, dwie kolejne ładne bramki i końcowy gwizdek powitany wybuchem radości piłkarzy, trenera i kibiców!

Pobyt w Klasie A trwał więc tylko jeden sezon, a skład osobowy drużyny i zaprezentowana przez naszych piłkarzy gra pozwala mieć nadzieję, że tym razem APN Góral Istebna na dłużej zadomowi się w Lidze Okregowej.