Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
12.10
2017

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w sali sesyjnej Urzędu Gminy zorganizowane zostało spotkanie przedstawicieli samorządu lokalnego z dyrektorami szkół z terenu naszej Gminy Istebna, wieloletnim dyrektorem Gimnazjum im. Jana Pawła II panem Bogdanem Ligockim oraz prezesem Związku Nauczycielstwa Polskiego oddziału Istebna panią Małgorzatą Karczmarczyk.

Tak zwany Dzień Nauczyciela jest miłą sposobnością do wyrażenia wdzięczności kierownictwu szkół za pracę pedagogiczną i trud wkładany w wychowanie i edukację dzieci i młodzieży.

Wójt Gminy Henryk Gazurek złożył wszystkim dyrektorom serdeczne życzenia, zwracając uwagę, że ich praca jest swojego rodzaju misją, jaką pełnią w dzisiejszych, niełatwych czasach. Do życzeń przyłączył się Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy pan Stanisław Legierski oraz sołtysi- pan Jan Gazur i pan Jerzy Michałek. W spotkaniu udział wzięły także Skarbnik Gminy pani Bronisława Fiedor oraz Sekretarz Gminy pani Teresa Łaszewska.

Po części oficjalnej był czas, by w miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku porozmawiać i wymienić się spostrzeżeniami.

Karina CzyżDodał: (5625)