Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
7.10
2020

Trudny czas naszych drużyn piłkarskich

To był dla piłkarskich kibiców kolejny weekend, w którym przyszło im przeżywać gorycz porażek naszych drużyn.

Mniej bolesna wydaje się przegrana piłkarek UKKS Istebna, które rywalizowały na boisku na Zaolziu z liderem i faworytem rozgrywek Mitechem Żywiec. Po pierwszej połowie wydawało się, że rewanż za porażkę w niedawno rozegranym meczu Pucharu Polski ma pełne szanse powodzenia. Nasze dziewczyny zagrały w tym okresie rewelacyjnie i prowadziły już 4:1!
O tym, a także w temacie co się wydarzyło w drugiej połowie w facebookowym komentarzu trenera Marcina Pudalika:
"Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobre spotkanie, szczególnie pierwsza połowa była kapitalna. Doświadczona drużyna Mitechu nie dawała sobie z nami rady co pokazał wynik do przerwy. Niestety w drugiej połowie można powiedzieć daliśmy trzy prezenty w obronie, co wykorzystały doświadczone zawodniczki z Żywca i niestety skończyło się tak jak się skończyło. Nie załamujemy się. Dzisiejszy mecz pokazał, że nasza drużyna ma ogromny potencjał. Pracujemy nad koncentracją i będzie coraz lepiej".
W najbliższą sobotę nasza drużyna wyjeżdża do Rybnika na mecz z drugą drużyną ROW Rybnik (godz. 15:00).

Trwa natomiast fatalna seria seniorów APN Góral Istebna, dla których Klasa Okręgowa to - przynajmniej na razie - zdecydowanie za wysokie progi co potwierdził niedzielny mecz na Zaolziu z Milówką zakończony wynikiem 1:7. To dziewiąta w dziesięciu meczach porażka w inauguracyjnym sezonie w tej klasie rozgrywkowej.
Miejmy nadzieję, że przerwa w rozgrywkach w najbliższy weekend - APN Góral pauzuje - pomoże naszym piłkarzom pozbierać się i przełamać w kolejnych jesiennych meczach.Dodał: Jacek Kohut (7549)
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
kwiecień 2024
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: kwiecień

2024/04/2 2024/04/5
galeria zdjęć
Biuletyn informacji publicznej - strona zostanie otwarta na nowej karcieBiuletyn informacji publicznej