Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
5.05
2016

Trzecie miejsce juniorek w półfinałach MP

W Biedrzychowicach rozegrano turniej półfinałowy piłkarskich Mistrzostw Polski Juniorek (U-19) podczas którego piłkarki UKS Gimnazjum Istebna zajęły trzecie miejsce chociaż zgromadziły tyle samo punktów co zwycięzca i druga drużyna turnieju. O kolejności zadecydował bilans bramkowy, który nasz zespół miał najmniej korzystny.

Ta lokata nie daje awansu do zawodów finałowych, co jednak nie oznacza że podopiecznych Marcina Pudalika nie zobaczymy w turnieju finałowym, bowiem nasz klubu złożył odwołanie do PZPN w związku z niedopełnieniem wymogów regulaminowych przez zespół UKS Sportowa Czwórka Radom.

Wyniki naszej drużyny:

UKS Gimnazjum Istebna - UKS Sportowa Czwórka Radom - 0:0
UKS Gimnazjum Istebna - TKKF Stilon Zielona Góra - 0:0
UKS Gimnazjum Istebna - LKS Rolnik Głogówek - 4:2Dodał: (4760)