Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Punkt Informacji Turystycznej

43-470 Istebna 68

tel/fax +48 33 855 61 58, +48 516 195 614

promocja@istebna.eu

więcej...

Przejdź do strefy mieszkańca
GASTRONOMIA
Filtruj
Miejscowość:
Kategoria obiektu:
Cechy i udogodnienia:
Wybierz obiekt na mapie:
Dwór Kukuczka
Kategoria: restauracje
43-470 Istebna Beskid 1820
Cechy i udogodnienia:
kuchnia regionalna
płatność kartą
organizacja imprez
zakwaterowanie

Restauracja „Dwór Kukuczka”  serwuje kuchnię opartą na naturalnych składnikach w dużej mierze lokalnego pochodzenia, takich jak jagnięcina , sery, czy też wędliny. Ważnym elementem działalności obiektu jest organizacja imprez okolicznościowych, pozostaje on jednak stale otwarty dla klientów indywidualnych.

Restauracja oferuje:

  • Kuchnie regionalną
  • Kuchnię polską
  • Jagnięcinę
  • Dziczyznę
  • Pizzę
  • Własnego  wypieku ciasta
  • Desery

W Dworze znajdują się dwie sale, z czego jedna jest połączona z antresolą na której serwowane są desery i ciasta przygotowane we własnej kuchni cukierniczej. Na sali głównej w połączeniu z antresolą można zorganizować imprezę na maksymalnie 200 osób. Sala druga jest idealnym miejscem do przygotowania imprezy dla 140 gości.  Na sali zostało zainstalowane profesjonalne nagłośnienie, pozwalające na organizację zabaw tanecznych.

Dwór Kukuczka jest miejscem przyjaznym dla dzieci, mają one do dyspozycji sale zabaw o powierzchni 50 m2, oraz plac zabaw z tyłu restauracji. W obiekcie znajdują się 4 pokoje dwuosobowe, każdy z własną łazienką, oraz apartament dla nowożeńców składający się z sypialni, pokoju dziennego oraz łazienki. Wszystkie pokoje zostały wykonane w wysokim standardzie, w każdym została zainstalowana klimatyzacja.

Obiekt wyposażony został w windę.