Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
18.11
2021

II Istebniański Jarmark Świąteczny

ISTEBNA (TRÓJWIEŚ BESKIDZKA) / II Istebniański Jarmark Świąteczny odbędzie się w niedzielę 5 grudnia w Parku im. Pawła Stalmacha w Istebnej. Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 9.00.

W parku, który w tym roku zyskał dzięki remontowi nową oprawę, przygotowano wiele atrakcji dla wszystkich zwiedzających. Nie zabraknie licznych stoisk z twórczością ludową i rękodziełem, w tym również tych reprezentujących markę „Górolsko Swoboda produkt regionalny®”.

O godz. 14.30 nastąpi odsłonięcie i poświęcenie Istebniańskiego Betlejem, będzie też spotkanie z Mikołajem. Na godz. 16.00 zaplanowano rozświetlenie choinki. Pięćdziesiąt mieszkańców Trójwsi otrzyma bezpłatnie drzewko od Nadleśnictwa Wisła.

Koncert Mateusza Mijala

Zaplanowano też koncert wokalisty Mateusza Mijala. Mateusz Mijal urodził się w 1986 roku w Jaśle. Ukończył tam szkołę podstawową i gimnazjum, a następnie został absolwentem Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Krakowie. Koncertował razem z zespołem Ich Troje oraz był wokalistą zespołów Skangur, Dukat oraz Chłopacy.

 Dodał: Piotr Gazurek (8234)