Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
5.08
2020

"Matki Karmiące" do zobaczenia w Ośrodku Kultury - zapraszamy!

Uchwycone obiektywem Karoliny Migurskiej - karmiące matki w strojach góralskich można obejrzeć na wystawie zdjęć, której wernisaż odbył się w środę 5 sierpnia 2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Istebnej.

„Fotografia to moja pasja. Fotografia jest tym, co kocham i uwielbiam tą miłością dzielić się, bo wiem, że ona do mnie wróci i będzie najpiękniejszą rzeczą, jaką mogę otrzymać.” - pisze o sobie Karolina Migurska. Dziś w Gminnym Ośrodku Kultury w Istebnej odbył się wernisaż wystawy artystki „Mamy karmiące. Wystawa Fotografii Karoliny Migurskiej”.
Gości powitała Łucja Dusek - Francuz - Dyrektor GOK Istebna, zaś Łucja Michałek- Wójt Gminy Istebna podziękowała serdecznie artystce za to, że wiernie „oddała klimat Trójwsi” na swoich zdjęciach.

„Fotografie karmiących kobiet powstały w ramach projektu Fundacji Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca, która propaguje karmienie dziecka piersią. Kobiety są ubrane w regionalny strój Beskidu Śląskiego , który podkreśla zakorzenienie w tradycji i autentyczność przekazu. Każda z mam, które uczestniczyły w projekcie jest wyjątkowa.

Każda z nich tworzy osobną historię pisaną macierzyństwem i miłością. Na fotografiach zobaczycie najczystsza matczyna miłość, która rozświetla ich twarze, napełnia siłą i nadaje życiu sens.”

Wystawa do oglądania w GOK do 30 września 2020 r.

Zapraszamy!!Dodał: Aneta Legierska (7427)