Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
28.03
2018

Niedziela Palmowa z udziałem Dzieci oraz Seniorów

Palmy wielkanocne - to wspólne, międzypokoleniowe działanie dzieci i nauczycieli oraz dyrekcji z przedszkola "Słoneczna Kraina" wraz z uczestnikami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Istebnej. Nasze prace przyniosły efekty w postaci czterech palm wielkanocnych o wysokości 3 metrów.

Palmy te został przekazane do kościoła pw. Dobrego Pasterza w Istebnej Centrum, a w Niedzielę Palmową 25 marca uroczyście zaprezentowane i poświęcone.

Dyrekcja Przedszkola Terapeutycznego "Słoneczna Kraina" w Jaworzynce składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom warsztatów tworzenia palm wielkanocnych. Dziękujemy słuchaczom Stowarzyszenie Istebniańskiego Uniwersytetu Seniora, na czele z panią prezes Agatą Wisełką. Słowa uznania i podziękowania za pracę kierujemy do pań instruktorek: Marii Kajzar, Marii Motyce oraz Marii Jałowiczor z Jaworzynki. Dziękujemy Nadleśniczemu panu Andrzejowi Kudełka za udostępnienie sali w siedzibie LOEE w Istebnej oraz za dostarczenie gałązek świerkowych do dekoracji palm. Podziękowanie składamy dla pana Artura Szmeka za przygotowanie stelaży do palm. Dziękujemy seniorom za aktywny udział w warsztatach, nauczycielom oraz naszym kochanym dzieciom za wspólnie spędzony czas oraz pracę na rzecz dobra wspólnegoDodał: (5909)