Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
30.07
2019

Znakomity początek sezonu APN Góral!

Od niespodziewanego zwycięstwa nad trzecią drużyną czwartej ligi w minionym sezonie Kuźnią Ustroń w meczu pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym rozpoczęli piłkarską jesień seniorzy APN Góral Istebna.

Poniżej relacja z meczu zamieszczona na portalu goral-istebna.pl:

Mecz 1 Rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym miał być jednym z tych, które nie tylko rozpoczynają oficjalnie sezon 2019/20 ale i też miał być porządnym „przetarciem” przed ligą, która rozpoczyna się tydzień po nim. Dodatkowo nikt też nie brał pod uwagę, z racji wylosowania w PP trzeciej drużyny poprzedniego sezonu w 4 lidze – Kuźni Ustroń, że nie awansuje drużyna grająca o 2 klasy wyżej od naszej.  Jednak w tym dniu 150% zaangażowania, praca zespołowa, podniesiona głowa i pokazany charakter sprawiły, że to faworyt z Ustronia zostaje pokonany, a do 2 rundy PP awansujemy po niezwykłym meczu, który mógł się podobać wszystkim kibicom obecnym na nim.

Bramki dla naszej drużyny: Zogata Filip - 2, Łacek Dawid, Łacek Andrzej

Skład:
Bujok Franciszek, Łacek Andrzej, Kukuczka Antoni, Śleziak Rafał, Juroszek I Daniel, Sikora Szymon, Wawrzacz Dawid, Michałek Jakub, Zogata Filip (70′ Glet Szymon), Hrynechko Mykola, Kąkol Andrzej (60′ Matuszny Wojciech)
Trener: Legierski RafałDodał: Jacek Kohut (6833)