Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
Prace w konkursie plastycznym pt. Plecień, czyli przedwiośnie w Trójwsi.
12.04.2021

Konkurs Plastyczny pt. Plecień, czyli przedwiośnie w Trójwsi

Świetlica Szkolna działająca w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworzynce zorganizowała na przełomie marca i kwietnia 2021 roku konkurs plastyczny pt.: „Plecień – czyli przedwiośnie w Trójwsi”.

Gmina Istebna z lotu ptaka
12.04
2021

Protokół inwentaryzacyjny dotyczący komunalizacji mienia Skarbu Państwa obejmujący działkę Nr 4379.

Na podstawie art. 17 ust. 3, 4 i 5 ustawy z dnia 10 maja 1990 r. Przepisy wprowadzające ustawę o samorządzie terytorialnym i ustawę o pracownikach samorządowych (Dz.U. Nr 32, poz. 191 ze zm.) Wójt Gminy Istebna podaje do publicznej wiadomości protokół inwentaryzacyjny dotyczący komunalizacji mienia Skarbu Państwa obejmujący działkę Nr 4379 o powierzchni 0,2800 ha, położoną w obrębie Istebna, gmina Istebna.

wiosna
12.04
2021

Nieruchomości letniskowe - odpady komunalne

Przypominamy wszystkim właścicielom nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe o obowiązku złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie 14 dni od dnia zamieszkania na danej nieruchomości pierwszego mieszkańca lub powstania na danej nieruchomości odpadów komunalnych.

wiosna
9.04
2021

Zaproszenie do partycypacji społecznej w projekcie Pilotaż Centrum Wsparcia Doradczego – Etap I Raport diagnostyczny

Partnerstwo jednostek samorządu terytorialnego z obszarów zagrożonych trwałą marginalizacją na terenie działalności Stowarzyszenia Aglomeracja Beskidzka, tj. Gminy Rajczy oraz Gminy Ujsoły oraz samorządów powiązanych funkcjonalnie z ww. jednostkami , tj. Gminy Istebna, Gminy Milówka, Gminy Węgierska Górka oraz Gminy Radziechowy Wieprz, jest beneficjentem pilotażowego projektu Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej pn. ”Centrum Wsparcia Doradczego”, realizowanego przez Związek Miast Polski

Różowa okładka ksiązki zaprojketowana w konkursie na rozwój czytelnictwa w gminie Istebna
9.04
2021

Rozwój czytelnictwa w gminnych

W związku z przystąpieniem do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworzynce Zapasiekach zorganizowała dwa konkursy międzyszkolne. Udział w nich wzięły dzieci ze Szkół Podstawowych nr 2, które znajdują się na terenie gminy Istebna.

Więcej aktualności